Luxusní dřevěné krabičky

Vyrábíme luxusní dřevěné krabičky, které lze využít pro různé účely, ať už jako prezentační předmět (př. vizitkovník na stůl, schránku na dopisy, apod.), šperkovnici, box na dekorativní kosmetiku (popř. i se zrcadlem), či jako schránku pro uložení různých drobností.

Nejraději vyrábíme z masivu (na přání i “celoruční” zpracování), ale nevyhýbáme se ani práci s překližkou, pokud upřednostňujete ekonomičtější variantu.

Používáme různé výrobní technologie, vždy záleží na Vašem konkrétním přání a požadavcích na technické parametry, design a rozpočet. Naším cílem je v každém případě dodání kvalitního výrobku, který splňuje Vaše specifické nároky.

Na přání můžeme na krabičky laserem vypálit či vyfrézovat logo, text a/nebo obrázek.

Specializujeme se rovněž na výrobu muškařských krabiček pro uskladnění všech běžných typů rybářských mušek. Naše krabičky  jsou velmi kvalitně zpracované (ručně nebo strojově), zhotovené z masivu nebo překližky, opatřené zapuštěnými panty a extra silnými magnety pro spolehlivé uzavření. Vnitřní výplň může být tvořena pěnou nejvyšší kvality, povrch krabičky běžně ošetřujeme včelím voskem odolným proti vodě.

Na krabičku umíme vyfrézovat nebo laserem vypálit nápis či obrázek dle Vašich preferencí.

Krabička je vhodná i jako luxusní dárek, profi provedení potěší každého.

Máte rybářskou prodejnu? Chcete sérii muškařských krabiček s logem Vaší firmy? Není problém, na přání Vám rádi navrhneme a vyrobíme Vaši vlastní sérii muškařských krabiček z Vámi preferovaného materiálu a komponentů.

Vyberte si z naší nabídky typových krabiček, nebo nám předestřete Vaši vlastní představu, my navrhneme řešení a zpracujeme pro Vás cenovou kalkulaci.