Kromě zajištění dodávek finálních výrobků můžeme podpořit Vaši vlastní výrobu požadovanou úpravou různých materiálů – umíme frézovat, řezat vodou, laserem či gravírovat nekovové materiály. Také Vám můžeme pomoci s technickým kreslením, SW modelováním či výrobou modelu produktu na 3D tiskárně.

Řekněte nám, co potřebujete, a my pro Vás rádi zpracujeme nabídku.

Konkrétní cena služby vychází ze složitosti zpracování, velikosti, časové náročnosti a požadovaného počtu obrobků.

Řezání vodním paprskem

Řezání vodou je moderní, kvalitní a ekologicky šetrný způsob obrábění široké palety materiálů s různou pevností a pružností (plech, hliník, dural, železo, dlažba, plasty).

Řezná plocha stolu 2000 x 3000 mm, řez 2-mi hlavami najednou.

Z četných výhod tohoto způsobu řezání materiálu uvádíme vysokou přesnost a kvalitu řezu bez otřepů a mikrotrhlin v okolí řezu, možnost řezy provádět v těsné blízkosti hrany materiálu a minimalizovat tak odpad. Vodou lze řezat i materiály měkké a lepivé, příp. drolící se nebo křehké. V neposlední řadě zmiňujeme příznivou cenu.

Laserování a gravírování

Zajistíme pro Vás řezání a gravírování nekovových materiálů.

Pro laserové gravírování používáme CO2 laser, který umí opracovat 2D, ale i 3D předměty. Gravírovat lze do dřeva i překližky, kůže i koženky, plexiskla, korku, gumy či papíru až do velikosti 600 x 1000 mm od síly 0,1 mm do 18 mm (dle vlastností řezaného materiálu).

Frézování

Text připravujeme

3D tisk, SW modelování

Text připravujeme