Naše služby

Návrh řešení

Máte nápad, ale nevíte si rady s technologií výroby nebo tápete, jaký finální tvar výrobku zvolit, aby byl Váš výrobek funkční a zároveň vypadal dobře? Popište nám Vaší představu a my Vám navrhneme řešení.

Výroba prototypu

Od nápadu k vlastní realizaci produktu vede dlouhá a složitá cesta. Jsme tu od toho, abychom Vám ušetřili čas a peníze tím, že pro Vás vyrobíme věrný prototyp finálního výrobku, jehož funkčnost a vlastnosti budete moci otestovat ještě před zadáním do „ostré“ výroby. Vy máte nápad, my máme zkušenosti s prototypováním, know-how a potřebné vybavení.

Kusová výroba

Jako přímý výrobce umíme zpracovat nejen sériové zakázky, ale poradíme si i s Vaším požadavkem na výrobu  jednoho či několika kusů specifického produktu.

Sériová výroba

V oblasti strojového zpracování plastů, kovů a dřeva jsme pro Vás schopni zajistit výrobu malých sérií. Vždy záleží na individuální dohodě vycházející z náročnosti konkrétní zakázky a časových požadavků klienta, obecně však platí, že u výroby plastových výlisků považujeme za malou sérii až 10.000 ks / měs. a u výroby kovových součástek až 5.000 ks / měs.